Tvrtka KAP4 d.o.o. osnovana je 2009. godine kao težnja mladih arhitekata i građevinara da svoja iskustva, veliku radnu energiju te želju za novim dostignućima pretoče u zajednički projekt.

KAP4 danas zapošljava 24 djelatnika arhitektonske i građevinske struke (od čega su sedmero djelatnika ovlašteni članovi Komore Građevinara i Arhitekata). Djelatnici su visokoobrazovani i specijalisti svako u svom području rada.

Osim našeg ureda u Zagrebu u Ksaver 210 djelujemo i u uredu u Splitu na lokaciji Lovački put b. 5.

Od 2011. godine tvrtka KAP4 je vlasnik licence „Mk4“ tehnologije za prostore Hrvatske, Slovenije, BiH, Srbije, Crne Gore, Kosova i Makedonije. Vlasnik Mk4 tehnologije je tvrtka Mekano4 sa sjedištem u Barceloni u Španjolskoj te podružnicama u Europi, Južnoj Americi i Aziji.

Želite li postati dio KAP4 tima, pošaljite životopis na posao@kap4.hr
Vaše zamolbe primamo tijekom cijele godine.

Uprava

 
Nikola Miletić ovlašteni inženjer građevinarstva direktor nikola.miletic@kap4.hr
Nikica Tabain ovlašteni arhitekt direktor nikica.tabain@kap4.hr

KORPORATIVNI SERVISI

   
Sonja Miletić univ. spec. oec. management support sonja.miletic@kap4.hr

ODJEL ARHITEKTURA

 
Danijel Grbeša ovlašteni arhitekt projektant voditelj danijel.grbesa@kap4.hr
Nera Jelaska ovlaštena arhitektica projektant voditelj nera.jelaska@kap4.hr
Nikola Šimunić ovlašteni arhitekt projektant voditelj nikola.simunic@kap4.hr
Saša Vlajo mag. ing. arh. projektant sasa.vlajo@kap4.hr
Katarina Rimac arh. teh. arhitektonski tehničar katarina.rimac@kap4.hr
Sandra Unterajner mag.ing.arh. projektant sandra.unterajner@kap4.hr
Juraj Božić mag.ing.arh. projektant juraj.bozic@kap4.hr

ODJEL KONSTRUKCIJA

 
Jurica Lipovac mag. ing. aedif. projektant voditelj jurica.lipovac@kap4.hr
Dražen Strunje mag. ing. aedif. projektant voditelj drazen.strunje@kap4.hr
Antonio Šafranko mag. ing. aedif. projektant voditelj antonio.safranko@kap4.hr
Zora Zvono ovlaštena inženjerka građevinarstva projektant voditelj zora.zvono@kap4.hr
Iva Čupić mag. ing. aedif. projektant iva.cupic@kap4.hr
Marko Čupić mag. ing. aedif. projektant marko.cupic@kap4.hr
Ivo Erceg mag. ing. aedif. projektant ivo.erceg@kap4.hr
Toni Lipovac mag. ing. aedif. projektant toni.lipovac@kap4.hr
Martina Vukelja mag. ing. aedif. projektant martina.vukelja@kap4.hr
Slaven Posarić mag.ing.aedif. projektant slaven.posaric@kap4.hr
Nikola Vukušić mag.ing.aedif. projektant nikola.vukusic@kap4.hr
Andrej Sokolovski struč.spec.ing.aedif. projektant andrej.sokolovski@kap4.hr

ADMINISTRACIJA

 
Nives Zovko dipl. iur. asistent uprave nives.zovko@kap4.hr




info@kap4.hr

URED ZAGREB
Ksaver 210
10 000 Zagreb
tel: 01/4820-885
fax: 01/4820-887

URED SPLIT
Lovački put 5, II. Kat
21 000 Split
tel: 021/457-466
fax: 021/457-467